Dicky Woodstock Popfestival

‹ Ga terug

Voor wie het niet kent: Trekkertrek is een krachtmeting voor trekkers. In verschillende klasses gaan trekkers tegen elkaar strijden voor de eer en natuurlijk machtig mooie priezen.

Hoe gaat dat in z’n werk?

De trekker word voor een sleepwagen gezet en zal proberen de sleepwagen zover mogelijk te trekken over een afstand van 100 meter. De sleepwagen is voorzien van gewichten en door het getrek van de trekker verplaatst het gewicht zich naar voren toe.

Skelter Trekkertrek

Veur de jeugd is er een sleepwagen voor skelters. Meedoen is gratis! Jong geleerd is oud gedaan.

Deelnemers Trekkertrek

EXTRA INFORMATIE VOOR DEELNEMERS: WEES OP TIJD I.V.M. HET WEGEN EN EVENTUELE UITVALLERS. DE 2.5 TON EN 7 TON BEGINNEN OM 10.00 UUR GEVOLGD DOOR DE ANDERE KLASSES.

KLASSE 2.5 TON - START 10.00 UUR


1 Christian Petter Deutz D30 Dwarsgracht
2 Marcel Jansen Ferguson De Blesse
3 Remco Oosterhof Case IH 633 Steenwijk
4 Sjors Poppe Ford 4000 Oldemarkt
5 Herben Poelsema Renault 461
6 Richard petter Volvo bm 430 Steenwijk
7 Sjoerd de Bos Same Minitaures 60
8 Thijs Tiel Groenestege Landini 6500 Tuk
9 Martijn Tuiten Volvo BM 350 Luttelgeest
10 Cas Duineveld Fendt 102S Heemskerk
11 Alfonds Hof Deutz smalspoor Steenwijkerwold
12 Sandra Brandsma John deere JD5055E Steenwijkerwold
13 Jeanet Brandsma MF Oldtimer Giethoorn
14 Henk Hof Landini Atlantis 70 Steenwijkerwold
15 Albert Kooij Same corsaro 70

KLASSE 3.5 TON


1 Bauke Nieuwenhuis Internatinal 844s Blesdijke
2 Henk-Jaap Diever Valmet 605 Oldeholtpade
3 Joost Sleurink Deutz Fahr agroplus 420 Profiline Steenwijkerwold
4 Jouk Mussche International 1466 Staphorst
5 Jan Brouwer Belarus Bx 100 Langezwaag
6 Bertjan Petter John Deere 1640 Giethoorn
7 Robert Petter Steyr 8070 Giethoorn
8 Loonbedrijf Pereboom Renault 781 Paasloo
9 Vincent van Valkengoed Ford 4000 Kerkenveld
10 Sjoerd Jan Schoppen Fiat 880 Jubbega
11 Sjoerd de Vries Leyland 272 De Knipe
12 Jan Mars Hanomag Robuust Blesdijke
13 Mark Baron Fiat 780 Drijber
14 Dennis Ligtenberg Ihc824 Hardenberg
15 Team ter Schure John Deere 2130 Oudehorne
16 Ineke Swieringa Case 633 Giethoorn

KLASSE 4.5 TON


1 Wiebe Henk Klijnsma Internatoinal 844s Paaslo
2 Julian Holtland Volvo bm 650 Kampen
3 Marcel Schoppen Volvo bm 650 Jubbega
4 Piet Rusken fendt favorit 12S Oudehorne
5 Jacob Methorst Valmet 705 Oudehorne
6 Mitchell Valtra 6400 Steenwijkerwold
7 Herwin Dekker John Deere 6210 Nijeveen.
8 Willem Doosje John Deere 6120 Wannerperveen
9 Sander vd Linden Deutz 10006 Nieuwehorne
10 Jorik Aalberts Johnd Deere 6310 Giethoorn

KLASSE 5.5 TON


1 Jacob Russcher International 1246 Staphorst
2 Bert Jan Poelsema Claas Ares
3 Leroy vd Hogen Case MX100 Scheerwolde
4 Hessel Lugtenberg Massey Ferguson 6190 Dynashift Vinkega
5 Laurens vd Gun John Deere 3650 Spier
6 Marc Hoekstra MF 6180 Ter Izard
7 Rolf Hoekstra Cas 1056 XLA Ter Izard
8 Sander Oosterhof MF 3085 Sonnega
9 Hendrik Donker Renault 106-54 tl Blankenham
10 Mark Nap Fiat 1000 DT super Nijeholtpade
11 Arjan van der Kamp International 1255xl Blankenham
12 Bouke International 1055 Gieten
13 Matthijs vd Vegt Volvo BM 810 Munnekeburen
14 Arjan Vd Heide Deutz 616 Marknesse
15 Erwin Otten Deutz Agrostar 6.08 Nijensleek
16 Harjen Sleuring Deutz agrotron 85 Mk 3 Steenwijkerwold
17 Wilco John Deere 6510 Nijensleek
18 Jacob Methorst Volvo bm 810 Oudehorne
19 Hendrik Brouwer Inter 1246
20 Jan Mars Hanomag ATK Blesdijke
21 Dennis Valtra 8150 Marijekampen
22 Casper Hanekamp Mercedes Unimog 427 Scheerwolde
23 Jeroen Veerman Ford 8210 Rouveen
24 Ramon Eikelboom Mc Cormick mc105 Scheerwolde
25 Jarno Visscher Valmet 806 Rouveen
26 Robert Dolsma Deutz 6.16 Wapserveen
27 Thijs Gras Fendt395 GT Havelte
28 Evelien Donker deutz k 110 Blankenham
29 Jacky Bakker Ford 9600 Stuifzand
30 Timo ten Berge Fendt 313 Steggerda
31 Robin Wilting Fiat 1100 Nieuw-lande
32 Gerbert Nijk Fendt 313 Kallenkote
33 Sander vd Linden Deutz d10006 Nieuwehorne
34 Jurrie Coenrades Valmet Vinkega

KLASSE 7 TON - START 10.00 UUR


1 Paul Lugtenberg Ferguson Basse
2 Anton Lugtenberg MF 6615 Basse
3 Aarnink en Ooms (Arjan) New Holland T6.160 Emmeloord
4 Hans Oosterhuis Case International 1455 Wittelte
5 Wouter Oosterhof Case MX 135 Blesdijke
6 Egbert Donker Case maxxum 115 Blankenham
7 Tim de Vries Renault Ares 616 Rx
8 Hilbert vd Berg Fendt 612lsa Rouveen
9 Roelof Russcher International 1246 Staphorst
10 Berry Jubbega Deutz 661 Nijensleek
11 Jan Harke International 1466 Staphorst
12 Jan Brouwer New Holland TM 140 Langezwaag
13 Mark Schreur Fendt 820 Giethoorn
14 Kenny Korten Claas Ares 647 ATZ Pesse
15 Willem Brandsma New Holland T6070
16 Sander Brandsma Valmet 8400
17 Marcel Kluitenberg John Deere 6820 Munnekeburen
18 Loonbedrijf Pereboom Steyr CVT 150 Paasloo
19 Loonbedrijf Pereboom MF 6475 Sisu Paasloo
20 Loonbedrijf Pereboom MF 6480 Perkins Paasloo
21 Loonbedrijf Pereboom MF 7495 Dyna VT Paasloo
22 Loonbedrijf Pereboom MF 7719 Dyna 6 Paasloo
23 Joost van den Hengel Valtra Valmet 8150 Kuinre
24 Ronald Klaver New Holland t6030 Steenwijk
25 Guido ten Berge Fendt 313 Steggerda
26 Han van Ittersum Fendt 512 Balkbrug
27 Alko ter Schure Claas Arion Paasloo
28 Rik Veenhouwer Valtra t144 Spanga
29 Mark Baron Fiat 1280 Drijber
30 Arno Hoogland Case IH 1455 Sint Nicolaasga
31 P.vd Linde Fendt 716 Wanneperveen
32 Arnoud Huisman Fendt 614 lsa E Staphorst
33 Melvin Kiewiet John Deere 6830 Vledder
34 Robert Dolsma Deutz 150 Wapserveen
35 Niels Verheul Fendt 514 c Witteveen
36 Gerjan Buijert Fendt Kampen
37 Jan Lugtenberg Massey Ferguson 6616 Dyna-VT Vinkega
38 Dennis Ten Wolde Fendt vario 716 Scheerwolde

KLASSE 9 TON


1 Jan van der Sluis Fendt 614 lsa E Staphorst
2 Johan Kuik John Deere 6115r Pesse
3 Tjeerd de Vries Fiat 180-0 Hallum
4 Wiebren Veen MF 7616 Steenwijkerwold
5 Evert-jan Gerards Case Puma 150 Blesdijke
6 Hilbert vd Berg Fendt 612 lsa Rouveen
7 Maarten Mandemaker MF 7616 Giethoorn
8 Teun Bijkerk MF 6480 Giethoorn
9 Foeke-Jan Heida Fendt 820 Oldelamer
10 Loonbedrijf van B New Holland T7.235 Blokzijl
11 Loonbedrijf van B New Holland T7.235 Blokzijl
12 Loonbedrijf van B New Holland T7.270 Blokzijl
13 Kees Oosterveld Case Puma 165 Blesdijke
14 Loonbedrijf Pereboom Case Puma 215 Paasloo
15 Loonbedrijf Pereboom Case Puma 215 Paasloo
16 Erik Gelderman New Holland t 7550 Ruinen
17 Oosterhuis Case cvx Nijeveen
18 Henk Bisschop Fendt 724 Ruinerwold
19 Douwe Haverdil Fendt 720
20 LA. V Roosendaal Volvo BM 2654 Wolvega
21 Mark de Jonge Fendt 818 Munnekeburen
22 P. vd Linde Fendt 820 Wanneperveen
23 Jorrit Kraak Fendt 720 Langelille
24 Oosterhuis Case Puma Nijeveen
25 Roelof Tolsma Fiat 180-90 Drijber
26 Tjitte de Jong JCB fastrac 185-65 Marknesse
27 Robert v Ittersum John Deere 6150r Giethoorn
28 Marjorie Lugtenberg Massey Ferguson 7720 Dyna-VT Vinkega

KLASSE 11 TON


1 Julian Dragt New Holland t7070 Nijeveen
2 Mathijs Kroes New Holland t 7.270 Nijeveen
3 Tjeerd de Vries New Holland G240 Hallum
4 Stefan Korten John Deere 6215R Pesse
5 Koen Haarhuis Fendt 927 Profi Pesse
6 Rick Wijntjes Case Puma 195 Dwingeloo
7 Laurens Jansen Fendt Tiendeveen
8 Herbert Bouman Fendt 930 Steenwijkerwold
9 Eric V Ittersum Fendt 900 Zwolle
10 Aarnink en Ooms (Bart) New Holland T7.315 Emmeloord
11 Kees Oosterveld Case Puma 165 Blesdijke
12 Team Evenhuis Steyr 6225 cvt Giethoorn
13 Team Evenhuis Steyr 6230 cvt Giethoorn
14 Oosterhuis Case 9280 Nijeveen
15 Lars Oetsen Fendt 930 Koekange
16 Wilmer Binnendijk MF 3690 Rouveen
17 P. vd. Linde Fendt 924 Wanneperveen
18 Gerbert Schaapman Case puma 220 Nijeveen

Copyright: Dicky Woodstock | Realisatie: DJP Media Steenwijk | Privacy regels | Festival info | contact