Dicky Woodstock Popfestival

Voor wie het niet kent: Trekkertrek is een krachtmeting voor trekkers. In verschillende klasses gaan trekkers tegen elkaar strijden voor de eer en natuurlijk machtig mooie priezen.  

Hoe gaat dat in z’n werk?

De trekker word voor een sleepwagen gezet en zal proberen de sleepwagen zover mogelijk te trekken over een afstand van 100 meter. De sleepwagen is voorzien van gewichten en door het getrek van de trekker verplaatst het gewicht zich naar voren toe.

Verschillende klasses

De klasses zijn verdeeld op basis van het gewicht van de trekker.

Klasse:                 Gewicht:             Max. kW/pk:                    Max. trekhaakhoogte:

Klasse 7               2.5 ton                 51kW/70 pk.                      50 cm

Klasse 6               3.5 ton                 63kW/85 pk.                      50 cm

Klasse 5               4.5 ton                 81kW/110 pk.                   50 cm

Klasse 4               5.5 ton                 103kW/140 pk.                 50 cm

Klasse 3               7 ton                     121kW/165 pk.                 60 cm

Klasse 2               9 ton                     162kW/220 pk.                 60 cm

Klasse 1               11 ton                   geen limiet                        60 cm                   

(In de klasses tot 7 ton is het verplicht om een steiger begrenzer te monteren)

Meer informatie of het complete regelement: http://www.sttn.eu/noordelijk-reglement-trekkertrek.pdf

Skelter Trekkertrek

Veur de jeugd is er een sleepwagen voor skelters. Meedoen is gratis! Jong geleerd is oud gedaan.

WINNAARS TREKKERTREK 2017

KLASSE 2.5 TON


1e Thijs Tiel Groenestege Tuk Landine6500 94.30
2e Sjoerd de Bos De Knipe Same Minitaures60 92.23
3e Vincent Valkengoed Kerkenveld Ford4000 91.58

KLASSE 3.5 TON


1e Dennis Ligtenberg Hardenberg IHC824 92.54
2e Team ter Schuur Oudehorne John Deere2130 90.56
3e Jouk Mussche Staphorst International1466 89.14

KLASSE 4.5 TON


1e Jacob Methorst Oudehorne Valmet705 99.56
2e Marcel Schoppen Jubbega VolvoBM650 84.79
3e Piet Rusken Oudehorne Fendt Favorit12S 84.33

KLASSE 5.5 TON


1e Mattijs v/d Vegt Munnekeburen VolvoBM810 FULL PULL
2e Hendrik Brouwer Marum Inter1246 86.72
3e Jarno Visscher Rouveen Valmet806 82.20

KLASSE 7 TON

1e Hans Oosterhuis Wittelte Case1455 94.31
2e Arnout Huisman Staphorst Fendt614 91.81
3e Hilbert v/d Berg Rouveen Fendt612 91.11

KLASSE 9 TON

1e Jan v/d Sluis Staphorst Fendt614 LSAE 2x FULL PULL
2e Hilbert v/d Berg Rouveen Fendt612 1x FULL PULL / 91.05
3e Johan Kuik Pesse John Deere6155R 99.14

KLASSE 11 TON

1e Rick Wijntjes Dwingeloo Case Puma195 1x FULL PULL / 74.44
2e Aarnink en Ooms Emmeloord NewHolland T7.315 1x FULL PULL / 74.29
3e Jan-Pieter Evenhuis Giethoorn Steyr 6230 cvt 1x FULL PULL / 73.45

 

 

VOLLEDIGE UITSLAG TREKKERTREK 2017

Klasse 2.5 TON

Naam Trekker Woonplaats Afstand
1 Christian Petter Deutz D30 Dwarsgracht 0.29
2 Marcel Jansen Ferguson De Blesse 6.24
3 Remco Oosterhof Case IH 633 Steenwijk 13.19
4 Sjors Poppe Ford 2000 Oldemarkt 29.54
5 Herben Poelsema Renault 461 28.83
6 Richard petter Volvo bm 430 Steenwijk 13.99
7 Sjoerd de Bos Same Minitaures 60 92.23 
8 Thijs Tiel Groenestege Landini 6500 Tuk 94.30 
9 Martijn Tuiten Volvo BM 350 Luttelgeest ng
10 Cas Duineveld Fendt 102S Heemskerk 23.77
11 Alfonds Hof Deutz smalspoor Steenwijkerwold ng
12 Sandra Brandsma John deere JD5055E Steenwijkerwold 26.38
13 Simon Martin MF Oldtimer Giethoorn 0.00
14 Vincent Valkengoed Ford 4000 Kerkenveld 91.58

Klasse 3,5 ton

Naam Trekker Woonplaats Afstand
1 Bauke Nieuwenhuis Internatinal 844s Blesdijke 85.11
2 Henk-Jaap Diever Valmet 605 Oldeholtpade 25.83
3 Joost Sleurink Deutz Fahr agroplus 420 Profiline Steenwijkerwold 86.08
4 Jouk Mussche International 1466 Staphorst 89.14
5 Jan Brouwer Belarus Bx 100 Langezwaag ng
6 Bertjan Petter John Deere 1640 Giethoorn 26.32
7 Robert Petter Steyr 8070 Giethoorn 24.73
8 Sjoerd Jan Schoppen Fiat 880 Jubbega 86.87
9 Sjoerd de Vries Leyland 272 De Knipe 30.05
10 Jan Mars Hanomag Robuust Blesdijke ng
11 Mark Baron Fiat 780 Drijber ng
Martijn Tuiten Volvo BM350 Luttelgeest 81.9
12 Dennis Ligtenberg Ihc824 Hardenberg 92.54
13 Team ter Schure John Deere 2130 Oudehorne 90.56
14 Ineke Swieringa Case 633 Giethoorn 80.40
15 Albert Kooij Same corsaro 70 24.60
16 Henk Hof Same Atlantis 70 Steenwijkerwold 82.35
17 Alfons Hof Deutz smalspoor Steenwijkerwold 82.39

Klasse 4.5 ton

Naam Trekker Woonplaats Afstand
1 Wiebe Henk Klijnsma Internatoinal 844s Paaslo 77.80
2 Julian Holtland Volvo bm 650 Kampen
3 Marcel Schoppen Volvo bm 650 Jubbega 84.79
4 Piet Rusken fendt favorit 12S Oudehorne 84.33
5 Jacob Methorst Valmet 705 Oudehorne 99.56
6 Herwin Dekker John Deere 6210 Nijeveen. 80.63
7 Willem Doosje John Deere 6120 Wannerperveen 83.80
8 Sander vd Linden Deutz 10006 Nieuwehorne NG
9 Jorik Aalberts Johnd Deere 6310 Giethoorn NG
10 Ramon Eikelenboom Mc Cormick cx105 Scheerwolde 56.29

Klasse 5.5 ton

Naam Trekker Woonplaats Afstand
1 Jacob Russcher International 1246 Staphorst
2 Bert Jan Poelsema Claas Ares 60.33 BM
3 Leroy vd Hogen Case MX100 Scheerwolde NG
4 Laurens vd Gun John Deere 3650 Spier 43.66
5 Marc Hoekstra MF 6180 Ter Izard 76.55
6 Rolf Hoekstra Cas 1056 XLA Ter Izard 73.61
7 Sander Oosterhof MF 3085 Sonnega 70.25
8 Hendrik Donker Renault 106-54 tl Blankenham 78.70
9 Mark Nap Fiat 1000 DT super Nijeholtpade 68.34
10 Bouke International 1055 Gieten NG
11 Matthijs vd Vegt Volvo BM 810 Munnekeburen Full Pull
12 Arjan Vd Heide Deutz 616 Marknesse 39.88
13 Erwin Otten Deutz Agrostar 6.08 Nijensleek 56.28
14 Harjen Sleuring Deutz agrotron 85 Mk 3 Steenwijkerwold 76.92
15 Wilco John Deere 6510 Nijensleek 73.25 BM
16 Jacob Methorst Volvo bm 810 Oudehorne NG
17 Hendrik Brouwer Inter 1246 86.72
18 Jan Mars Hanomag ATK Blesdijke NG
19 Casper Hanekamp Mercedes Unimog 427 Scheerwolde 96.76 BM
20 Jeroen Veerman Ford 8210 Rouveen NG
21 Jarno Visscher Valmet 806 Rouveen 82.20
22 Robert Dolsma Deutz 6.16 Wapserveen 53.52
23 Thijs Gras Fendt395 GT Havelte 49.34
24 Evelien Donker deutz k 110 Blankenham 49.06
25 Jacky Bakker Ford 9600 Stuifzand 89.44 Gediskw
26 Diederik Slagter John Deere 3050 Fluitenberg 76.05
27 Gerbert Nijk Fendt 313 Kallenkote 53.14
28 Sander vd Linden Deutz d10006 Nieuwehorne 37.09
29 Jurrie Coenrades Valmet Vinkega NG
30 Jorik Aalberts John Deere 6310 Giethoorn 74.60

Klasse 7 ton

Naam Trekker Woonplaats Afstand
1 Paul Lugtenberg Ferguson Basse NG
2 Anton Lugtenberg MF 6615 Basse 85.95
3 Aarnink en Ooms (Arjan) New Holland T6.160 Emmeloord 88.48
4 Hans Oosterhuis Case International 1455 Wittelte 94.31
5 Wouter Oosterhof Case MX 135 Blesdijke 82.54
6 Egbert Donker Case maxxum 115 Blankenham 84.85
7 Tim de Vries Renault Ares 616 Rx 80.80
8 Hilbert vd Berg Fendt 612lsa Rouveen 91.11
9 Roelof Russcher International 1246 Staphorst NG
10 Berry Jubbega Deutz 661 Nijensleek 82.06
11 Jan Harke International 1466 Staphorst 89.25
12 Jan Brouwer New Holland TM 140 Langezwaag 86.40
13 Kenny Korten Claas Ares 647 ATZ Pesse 61.13
14 Willem Brandsma New Holland T6070 84.43
15 Sander Brandsma Valmet 8400 90.66
16 Marcel Kluitenberg John Deere 6820 Munnekeburen 85.96
17 Loonbedrijf Pereboom MF 6475 Sisu Paasloo NG
18 Loonbedrijf Pereboom MF 6480 Perkins Paasloo 82.38
19 Joost van den Hengel Valtra Valmet 8150 Kuinre 90.97
20 Ronald Klaver New Holland t6030 Steenwijk NG
21 Guido ten Berge Fendt 313 Steggerda 82.73
22 Han van Ittersum Fendt 512 Balkbrug 88.36
23 Rik Veenhouwer Valtra t144 Spanga NG
24 Arno Hoogland Case IH 1455 Sint Nicolaasga 75.96
25 P.vd Linde Fendt 716 Wanneperveen NG
26 Arnoud Huisman Fendt 614 lsa E Staphorst 91.81
27 Melvin Kiewiet John Deere 6830 Vledder NG
28 Robert Dolsma Deutz 150 Wapserveen 84.02
29 Niels Verheul Fendt 514 c Witteveen NG
30 Gerjan Buijert Fendt 611 Kampen NG
31 Jan Lugtenberg Massey Ferguson 6616 Dyna-VT Vinkega NG
32 Dennis Ten Wolde Fendt vario 716 Scheerwolde 76.38
33 Arjan van de Kamp International 1255xl Blankenham 85.30

Klasse 9 ton

Naam Trekker Woonplaats Afstand
1 Jan van der Sluis Fendt 614 lsa E Staphorst Full Pull Full Pull
2 Johan Kuik John Deere 6115r Pesse 99.14
3 Tjeerd de Vries Fiat 180-0 Hallum NG
4 Wiebren Veen MF 7616 Steenwijkerwold 86.61
5 Evert-jan Gerards Case Puma 150 Blesdijke 88.92
6 Hilbert vd Berg Fendt 612 lsa Rouveen Full Pull 91.05
7 Maarten Mandemaker MF 7616 Giethoorn 89.55
8 Teun Bijkerk MF 6480 Giethoorn 89.19
9 Foeke-Jan Heida Fendt 820 Oldelamer 99.12
10 Loonbedrijf van B New Holland T7.235 Blokzijl 90.66
11 Loonbedrijf van B New Holland T7.235 Blokzijl 87.56
12 Kees Oosterveld Case Puma 165 Blesdijke 91.32
13 Loonbedrijf Pereboom MF 7719 dyna 6 Paasloo 87.71
14 Loonbedrijf Pereboom MF 7495 Dyna vt Paasloo 90.27
15 Erik Gelderman New Holland t 7550 Ruinen 86.57
16 Oosterhuis Case cvx Nijeveen NG
17 Douwe Haverdil Fendt 720 84.96
18 LA. V Roosendaal Volvo BM 2654 Wolvega 80.32
19 Mark de Jonge Fendt 818 Munnekeburen 86.62
20 P. vd Linde Fendt 820 Wanneperveen 89.65
21 Jorrit Kraak Fendt 720 Langelille 78.51
22 Oosterhuis Case Puma Nijeveen NG
23 Roelof Tolsma Fiat 180-90 Drijber 92.46
24 Tjitte de Jong JCB fastrac 185-65 Marknesse 75.46
25 Robert v Ittersum John Deere 6150r Giethoorn 93.76
26 Marjorie Lugtenberg Massey Ferguson 7720 Dyna-VT Vinkega 87.25
27 Alko Ter Schure Claas Axion 830 Paasloo NG
28 Mark Schreur Fendt 820 Giethoorn 90.06
29 Loonbedrijf Pereboom Case Puma 215 Paasloo 87.27
30 Ronald Klaver New Holland t6030 Steenwijk 90.01
31 Paul Lugtenberg MF Basse 85.06
32 Jan Lugtenberg MF6616 Vinkega 88.12
33 Melvin Kiewiet John Deere 6830 Vledder 74.56
34 P vd Linde Fendt 716 Wanneperveen 90.60

Klasse 11 ton

Naam Trekker Woonplaats Afstand
1 Julian Dragt New Holland t7070 Nijeveen 81.97
2 Mathijs Kroes New Holland t 7.270 Nijeveen 86.23
3 Tjeerd de Vries New Holland G240 Hallum NG
4 Stefan Korten Fendt 930 Pesse 95.53
5 Koen Haarhuis Fendt 927 Profi Pesse NG
6 Rick Wijntjes Case Puma 195 Dwingeloo Full Pull 74.44
7 Herbert Bouman Fendt 930 Steenwijkerwold 80.22
8 Eric V Ittersum Fendt 900 Zwolle Full Pull 72.04
9 Aarnink en Ooms (Bart) New Holland T7.315 Emmeloord Full Pull 74.29
10 Kees Oosterveld Case Puma 165 Blesdijke Full Pull 71.79
11 Team Evenhuis Steyr 6225 cvt Giethoorn Full Pull 72.57
12 Team Evenhuis Steyr 6230 cvt Giethoorn Full Pull 73.45
13 Oosterhuis Case 9280 Nijeveen NG
14 Arno Fieten Fendt 930 Koekange 91.99
15 Wilmer Binnendijk MF 3690 Rouveen NG
16 P. vd. Linde Fendt 924 Wanneperveen 94.88
17 Gerbert Schaapman Case puma 220 Nijeveen 76.19
18 Loonbedrijf Pereboom Case Puma 215 cvx Paasloo 83.49
19 Loonbedrijf Pereboom Case Puma 215 cvx Paasloo NG
20 Hessel Lugtenberg Massey Ferguson 7499 Vinkega 85.07
21 Henk Bisschop Fendt 824 Ruinerwold 74.56
22 Loonbedrijf van B New Holland T7.270 Blokzijl 84.93
23 Alko ter SChure Claas Axion 830 Paasloo 86.55
24 Oosterhuis Case Puma 215 Nijeveen 84.56
25 Oosterhuis Case Puma 185 Nijeveen Full Pull 72.35

 

Copyright: Dicky Woodstock | Realisatie: DJP Media Steenwijk | Festival info | contact